World of Tanks

World of Tanks

World of Tanks to największe MMO z czołgami w roli głównej. Ten symulator pola walki przeniesie Cię wprost do ciasnego wnętrza jednego z ponad 150 pojazdów! To NIE są „Tanki” znane z Pegasusa. Tutaj Twój czołg zdobywa punkty doświadczenia, wymaga napraw, tuningu, z czasem i wymiany.

Skala rozgrywki robi wrażenie – od niewielkich potyczek, po ogromne bitwy (do 60 pojazdów naraz!), w których liczy się nie tylko to, jak duży masz sprzęt, a jak z niego korzystasz i jak dobrze współpracujesz z innymi. Zaimplementowany silnik fizyczny oddaje realizm poruszania się i zniszczeń, dzięki czemu nie masz już wrażenia, że bawisz się plastikowymi zabawkami! Sporo klas maszyn, kilka trybów gry (od zwykłego deathmatchu, po taktyczny tryb związany z przejmowaniem przez graczy punktów na mapie) i 40 milionów kont na całym świecie! Każdy może grać za darmo, choć aby w pełni cieszyć się grą (i przy okazji mieć równe szanse) konto premium jest wskazane.

Twórcy na szczęście nie spoczywają na laurach i nowe aktualizacje często wnoszą do gry naprawdę sporo nowej, lub ulepszonej zawartości. I nie chodzi tu tylko o nowe pojazdy, ale np. wspomniany wcześniej silnik fizyczny, czy… lepszą grafikę, wykorzystującą biblioteki DX11!

One Response to World of Tanks

  1. marisz napisał(a):

    dodra gra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.